Comenius skolu daudzpusējās partnerības projekts “Daba runā – mācies ieklausīties ar sirdi!”

  • PDF
  • Drukāt
  • E-pasts

Comenius skolu daudzpusējās partnerības projekts

“Daba runā – mācies ieklausīties ar sirdi!”

Pagājušajā mācību gadā cītīgi meklējām partnerskolas citās valstīs, lai varētu piedalīties ES finansēto projektu konkursā, kurā galvenā uzmanība ir vērsta pedagogu un skolēnu sadarbībai. Tas mums ļoti veiksmīgi izdevās. Uzvarējām diezgan lielā konkursā, NA (Nacionālajā aģentūrā) Rīgā tika iesniegti apmēram 280 pieteikumi, finansējumu saņēma 60 projekti no visas valsts.  Mēs esam to laimīgo skaitā.

Projekta darbs noritēs no 2013. gada – 2015. gadam. Šajā laikā ir paredzētas pēc projekta plāna aktivitātes gan skolā, gan partnerskolās. Mūsu partneri ir skolas no Turcijas (pilsēta Mersine ), no Spānijas (Madrides skola “Trīs olīvkoki”), no Polijas (pilsēta Slavno), no Slovēnijas (pilsēta Maribora). Visās šajās skolās mācās bērni ar dzirdes traucējumiem.

Projekta mērķi ir -

√) pilnveidot skolēnu un skolotāju svešvalodu un komunikācijas  prasmes,

√) dibināt kontaktus ar citu valstu skolēniem un skolotājiem,

√) mācīties ieraudzīt savas valsts un projektā iesaistīto valstu dabas skaistumu, tās saglabāšanas iespējas (gan kopīgos pārgājienos un ekskursijās, gan ierodoties vizītēs vienam pie otra, gan veidojot projekta darbus u.c.)

Mūsu skola ir šī projekta koordinatore. Tas nozīmē, ka mēs esam atbildīgi par projekta darba norisi. Ļoti ceram, ka projekta darbu atbalstīs gan mūsu skolas pedagogi, gan skolēni, gan vecāki.

Skolēnu darbu šogad vadīs 12. klases skolnieces Liene Jaunzeme, Amanda Hildebrante, Diāna Grenēvica. Aktīvākajiem skolēniem būs iespēja piedalīties braucienos pie mūsu partneriem.

Lai mums veicas šajā interesantajā darbā!

Projekta koordinatore Maiga Paegle

2013./2014. mācību gada aktualitātes šeit.

2014./2015. mācību gada aktualitātes šeit.

Finālprodukti.