Pasākumi 2013./2014. mācību gada 1. ceturksnī

  • PDF
  • Drukāt
  • E-pasts

 

24. oktobrī notika Skolēnu domes priekšsēdētājas pārvēlēšanas.

Par skolēnu domes priekšsēdētāju ievēlēja Elvīru Jonušausku!

Apsveicam!

Par skolēnu domes priekšsēdētājas vietnieci ievēlēja Kristīni Kristu Magoni!

Apsveicam!

 


 

Cienījamais projektu īstenotāj!

Šogad Valsts izglītības attīstības aģentūra turpina iesākto tradīciju un gada nogalē labākajiem ES Mūžizglītības programmas projektiem pasniegs kvalitātes balvu "SPĀRNI-2013".

Kvalitātes balvai tiek nominēti šādi organizāciju īstenotie projekti:

2009. un 2010. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie  Comenius un Grundtvig apakšprogrammu Partnerības projekti, un kuru īstenotie projekti pēc gala atskaites vērtēšanas ir saņēmuši labas prakses projekta novērtējumu;

2009. un 2010. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie Leonardo da Vinci apakšprogrammas Partnerības projekti;

2009. un 2010. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie Comenius apakšprogrammas Regio partnerības projekti, un kuru īstenotie projekti pēc gala atskaites vērtēšanas ir saņēmuši labas prakses projekta novērtējumu;

2011. un 2012. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie   Grundtvig apakšprogrammas Darbnīcas projekti;

2009, 2010. un 2011. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie Grundtvig apakšprogrammas Senioru brīvprātīgā darba projekti;

2009. un 2010. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie Leonardo da Vinci apakšprogrammas Inovāciju pārneses projekti;

2010. un 2011. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie Leonardo da Vinci apakšprogrammas Mobilitātes projekti, un kuru īstenotie projekti pēc gala atskaites vērtēšanas, ir saņēmuši labas prakses projekta novērtējumu;

2010. un 2011. gada projektu iesniegumu konkursā īstenotie Erasmus intensīvās programmas projekti.

Jūsu organizācijas īstenotais projekts (PROJEKTA NUMURS - 2009-1-LV2-COM13-00660 1, PROJEKTA NOSAUKUMS „FURTHER SECONDARY AND VOCATIONAL EDUCATION OPPORTUNITIES AND DEVELOPMENT FOR HARD AND HEARING STUDENTS”) atbilst šiem kritērijiem, tādēļ tas tiek nominēts kvalitātes balvai un eksperti veikts to tālāku izvērtēšanu.

Ar cieņu,

VINETA BRINGULE

Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas departaments

Comenius un Mācību braucienu nodaļa

Programmas speciāliste

VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA 

 

1.-4. klašu skolēni no 7. līdz 11. oktobrim iesaistījās Karjeras nedēļas pasākumos. Skolēni apmeklēja dažādus ražošanas uzņēmumus. 1. – 2. klašu skolēni bija Valmieras kokaudzētavā, 3. – 4. klašu skolēni apmeklēja SIA VLT, savukārt c un d klases apmeklēja z/s „Jaunbrēmeles”. Karjeras nedēļas noslēgumā skolēni prezentēja iegūtās zināšanas un dalījās iespaidos par redzēto.

1. – 4. klašu internāta skolotājas

 


 

 

Karjeras nedēļā 5.-12. klasei bija interesantas ekskursijas un tikšanās.

9.oktobrī skolēni apmeklēja ražošanas uzņēmumu „VALPRO”. Skolēni tika iepazīstināti ar īsu uzņēmuma vēsturi, ar uzņēmuma produkciju, ar produkcijas eksportu. Skolēni uzzināja par darba iespējām uzņēmumā „Valpro”.


10.oktobrī skolēni apmeklēja viesnīcu „Wolmar”. Tur mūs sagaidīja viesnīcas īpašniece, kura pastāstīja par viesnīcas tapšanas vēsturi, par vairākām viesnīcas pārbūvēm, lai uzlabotu viesnīcas pakalpojumus,par darba organizāciju. Mūsu grupu iepazīstināja ar  viesnīcas telpām, ar guļamistabām, ar izklaides telpām, ar konferenču telpām, ar kafejnīcas telpām u.c. Interesenti varēja uzzināt arī pakalpojumu cenas. Skolēniem bija jautājumi gan par darba iespējām viesnīcā, gan par svinību organizēšanu.


16.oktobrī meitenēm bija ļoti jauka un noderīga tikšanās un diskusija ar frizieri Aivu un manikīri Airitu. Šī tēma interesēja arī zēnus, kas kuplā skaitā uzmanīgi klausījās, uzdeva jautājumus , un vēroja frizūru tapšanu.Skolēni daudz uzzināja par pareizu matu kopšanu, par matu pareizu mazgāšanu, par uzacu veidošanu.Divas meitenes tika pie skaistām frizūrām, vēl dažas pie skaistas uzacu formas. Manikīre izstāstīja un parādīja, kā pareizi jākopj nagi. Kas vēlējās, tie varēja uzlakot savus nagus.


10.oktobra vakarā mums bija interesanta un sirsnīga tikšanās ar mūsu bijušo skolotāju Renāti un vi’ņas vīru. Renāte pastāstīja par savu darbu Anglijā, par sadzīvi. Sarunā aktīvi iesaistījās arī viņas vīrs. Renāte pastāstīja par daudziem mūsu bijušajiem absolventiem, kas strādā Anglijā. Ļoti slavēja ĀDOLFU Kristapsonu, kas nu jau mācās Londonā augstskolā, labi prot angļu valodu.


Vecākā internāta skolotāja Zaiga Gredzena

 


 

 

Mums bija unikāla iespēja-piedalīties interaktīvajā spēlē!!!!!

No 2013. gada 20. septembra līdz 27. oktobrim ABLV Bank veidotās laikmetīgās mākslas kolekcijas izstādē “… lai gadījums kļūtu par notikumu…” Rīgas Mākslas telpā vienlaikus tiek īstenots unikāls interaktīvs izglītības projekts – mūsdienu tehnoloģijās balstīta izglītojoša spēle 9.–12. klašu skolēniem.

Apmeklējot izstādi un piedaloties spēlē, mums bija iespēja vairāk uzzināt par to, kas ir laikmetīgā māksla un kā praksē izmantojamas dažādos mācību priekšmetos apgūtās zināšanas.

Mākslas darbus bija iespējams pētīt un izprast, izmantojot matemātikas, fizikas, ķīmijas, bioloģijas, vēstures, kulturoloģijas un informātikas zināšanas, savukārt paši mākslas darbi palīdzēja ilustrēt teorētisko vielu, kas, sēžot skolas solā, dažkārt šķiet pavisam atrauta no reālās dzīves.

Eiro – mūsu nauda. Tā mēs sauksim eiro jau pēc nepilniem trim mēnešiem.!

Eiropas Komisijas ceļojošā izstāde, kas ar panākumiem ir viesojusies vienpadsmit ES dalībvalstīs un tagad sasniegusi arī Latviju - (tā būs vēl skatāma Daugavpilī, Liepājā).

„Kā uz eiro monētām nonāca Latvijas sudraba pieclatnieka tautumeitas attēls?”,„Kāpēc eiro banknotes izgatavotas no kokvilnas?,„Ja visas eiro banknotes saliktu vienu aiz otras, cik reizes tās “apietu” apkārt zemeslodei?” ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem saistošā veidā varējām gūt atbildes apmeklējot ceļojošo eiro izstādi Rīgā.

Saturiski un vizuāli bagātīgā izstāde ir visaptverošs uzziņas avots gan pieaugušajiem, gan vērtīgs mācību līdzeklis skolēniem. Viesu grāmatā ierakstījām -Paldies par izzinošajām spēlēm, bagātīgo informāciju, izdales materiāliem!

Nenokavē!

Šī ir lieliska iespēja Latvijas iedzīvotājiem iepazīties ar naudu, kas no nākamā gada 1. janvāra kļūs par mūsu ikdienu!

Brauciet, skatieties, uzziniet (Rīgā Latviešu biedrības namā - vēl tikai līdz 17.oktobrim)!


12. klases skolēni un skolotāja Ilona Berkolde

 


 

 

Liels paldies skolēniem

par jauko apsveikumu Skolotāju dienā!

Jūsu skolotāji

Skolēnu veidoto apsveikuma video iespējams aplūkot šeit. Materiāls būs skatāms līdz 15.12.2013.
DĀRGIE SKOLOTĀJI!

Esiet tikpat radoši, zinoši, iejūtīgi un atvērti visam labajam un skaistajam dzīvē kā Jūsu savulaik vislabākie skolotāji. Jūs esat izvēlējušies visgrūtāko, bet vienlaikus viscildenāko profesiju. Manās acīs skolotājs ir cilvēks, kas spēj radīt brīnumu. Nekad nezaudējiet šo spēju!

Saglabājiet savu skolotāja sirdsbalss dzirdi, kuru novēlu katram saudzēt un lolot, lai spētu sadzirdēt sev cienīgu maiņu un nodot mantojumā pūru, kuru esat sakrājuši.

No Jums ir atkarīgi Latvijas jaunie skolotāji, kurus mums tik ļoti vajadzēs nākamajām paaudzēm.

Radiet savos skolēnos vajadzību pēc Latvijas. Arī tad, ja viņi, skolas gaitas pabeiguši, dosies studēt uz ārzemēm, visvairāk viņi būs vajadzīgi Latvijai - ar savām zināšanām un prasmēm, bet visvairāk tāpēc, lai mūsu valsts, latviešu valoda un kultūra varētu pastāvēt un mūžam uzplaukt pasaules brīvo un demokrātisko valstu saimē.

Izglītība vienmēr ir bijusi, ir un būs mana visaugstākā prioritāte.

Novēlu Jums priecīgu un saulainu Skolotāju dienu un svētkos vienu dienu veltīt tikai sev.

VIDEO SVEICIENU VARAT APSKATĪT MANĀ FACEBOOK LAPĀ:

https://www.facebook.com/photo.php?v=166247963573467

KĀRLIS ŠADURSKIS

Eiropas Parlamenta deputāts


LAI RADOŠI ATKLĀJUMI IEDVESMO IKDIENĀ!

SVEICAM SKOLOTĀJU DIENĀ!

Lielvārds


PALDIES VISIEM SKOLOTĀJIEM

PAR JŪSU GAIŠUMU UN SPĒJU APGAISMOT CEĻU TIEM,

KAS VIRZĀS UZ PRIEKŠU!

IZGLĪTĪBAS INICIATĪVU CENTRS

Apsveikums lielākā formātā šeit.

Sveicu Skolotāju dienā!

Jauku svētku dienu vēlot,

ar cieņu, 11.Saeimas deputāte Inga Vanaga

Apsveikums lielākā formātā šeit.

VĒLOT LABU -

Imants Mālnieks

Kocēnu novada izglītības pārvaldes speciālists

 


 

 

3. oktobrī Valmieras Kultūras centrā Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu "Balva izglītībā 2013" saņēma mūsu skolas pedagoģe Uldze Strazdiņa.

Labdien, Uldzīt! Vai Tu, lūdzu, nevarētu.... Un, protams, skolotāja var. Tā bieži sākas Uldzes Strazdiņas darba dienas Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolā – attīstības centrā, kur vienlīdz svarīgs ir ikviens – gan skolēni, gan kolēģi, gan vecāki.

Profesionalitāte un izpalīdzība, spēja pat sīkumos saskatīt nozīmību.

Piedalījusies skolas pirmsskolas grupu tapšanā, mācību programmas izveidošanā un īstenošanā.

Skolotāja, kura mīl deju un prot to iemācīt arī bērniem ar dzirdes traucējumiem.

Skolotāja, kura jau 32 gadus Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu – attīstības centru sauc par savējo, nenogurstoši – ar gaišu un pozitīvu attieksmi – popularizējot skolas vārdu gan pilsētā, gan valsts mērogā.

Uldzei piemīt īpašas spējas – veiksmīgi komunicēt ar ikvienu jebkurā dzīves situācijā.

Surdopedagoģe, izglītības metodiķe, vienkārši skolotāja Uldze, kura sniedz palīdzību ne tikai izglītojamajiem mūsu skolā, bet arī bērniem ar dzirdes traucējumiem vispārizglītojošajās skolās

Mēs Tevi mīlam, Uldze!

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra kolektīvs apsveic Uldzi Strazdiņu, apbalvojumu saņemot.

******

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra kolektīvs apsveic skolotāju Sanitu Novožilovu, apbalvojumu "Balva izglītībā 2013” saņemot! Skolotāja Sanita māca dabaszinības mūsu vidusskolas klasēs. Apbalvojumam skolotāju izvirzīja Valmieras 2. vidusskola. 

Ātrākie skrējēji Skrējēju dienā 02.10.2013.

1. - 2. klases - Samanta Žurakovska un Dāvids Dedzis

3. - 4. klases - Nadīna Leitarte un Aivis Eksto

4.c klase - Dmitrijs Kuriševs

5. - 7. klases - Elīza Geiduka un Kristiāns Geiduks

8. - 9. klases - Elīna Žurakovska un Mārtiņš Čepulis

11. - 12. klases - Laura Igare un Jānis Strods


 

 


 

 

Valmieras pilsētas un starpnovadu skolu sacensībās  rudens krosā vidusskolu grupā (A):

Jaunietēm 1500 m distancē -

Elvīrai Jonušauskai - rezultāts:  00:07:07, 8. vieta (10);

Jauniešiem 3000 m distancē -

Jānim Bruģmanim - rezultāts: 00:12:32, 12. vieta (18);

Maksimam Mitkinam - rezultāts: 00:11:02, 5. vieta (18).

Jaunieši Valmieras pilsētas un starpnovadu skolu sacensībās rudens krosā piedalījās 3. reizi, bet jaunietes - 1. reizi.

Apsveicam!

Sporta skolotājas Dace Melbārde un Ligita Vasiļevska 

 

Mūsu skolas komanda

27. septembrī Olimpiskajā dienā Daliņa stadionā

Pretstafešu sacensībās ieguva 1. vietu 11. klašu grupā!

Apsveicam mūsu komandu!

Paldies -

Amandai Hildebrantei,

Diānai Grenevicai,

Elvīrai Jonušauskai,

Elvitai Driķei,

Lāsmai Vorslovai,

Jānim Bruģmanim,

Jānim Strodam,

Maksimam Mitkinam

Mārtiņam Čepulim,

Arnim Stirānam!

Paldies sporta skolotājām Ligitai Vasiļevskai un Dacei Melbārdei!

Skolas Administrācija 

Miķeļdiena

26. septembrī 1. – 4. klašu skolēniem notiek Miķeļdienas pasākums. Skolēni piedalījās rudens spēlēs.Visi kopā sagaidīja „Rudens vīru”, kurš atnesa bagātu ražu. Skolēni no egļu, kļavu, ozola komandām skaitīja čiekurus kopā ar vāveri, sacentās veiklībā, lasot zīles un kastaņus.Savukārt priežu, bērzu un kastaņu komandas šķiroja sajauktās pupiņas, spēlēja kastaņa hokeju, meklēja paslēpušos meža dzīvniekus.

Paldies visiem skolēniem un skolotājiem par aktivitāti un centību, piedaloties Miķeļdienas pasākumā.


Skolotājas Jana Frēliha un Egita Eglīte

 


 

 

DZEJAS DIENAS...

„...Dzejā teikt var bezgalīgi daudz,

Ieklausies, - tā Tevi sauc...”

Dzejas dienu pasākums notika 25. septembrī. Šogad Dzejas dienās skanēja Ojāra Vācieša dzeja... Skolēni skandēja, attēloja, dziedāja, kā arī ilustrēja dzejoļus, rādot un pilnveidojot savu prasmi uzstāties...

Dzejas dienās piedalījās:

1.-1.klases skolēni (skolotājas Sintija Lapsa, Sandra Grāvīte)

1.-2.klases skolēni (skolotājas Zinaida Rumbeniece, Larisa Zakrevska)

2.klases skolēni (skolotājas Sniedze Gubina, Madara Vilne)

3.un 4.klases skolēni (skolotājas Vineta Ragēvičiusa, Egita Eglīte)

5.klases skolēni (skolotājas Dace Lediņa, Ilona Berkolde)

6. un. 7a klase skolēni (skolotāja Gunta Petraško)

7b klases skolēni (skolotāja Maiga Paegle)

8.klases skolēni (skolotāja Elīna Jefremova)

9b klases skolēni (skolotājas  Ina Bankava, Dace Sprince)

11. un 12. klases skolēni (skolotāja Dace Lediņa)

Paldies mīmiem Mārtiņam Čepulim un Arnim Stirānam, kā arī skolotājai Līgai Grāpēnai par muzikālo noformējumu!!!


Bibliotekāre Anita Reinerte 

 

Dāvanā - klausīšanās palīgierīces

6.oktobris skolas pirmsskolas izglītības grupā bija īpaša diena. Bērni un pedagogi tikās ar ilgadējo skolas draugu – dzirdes speciālistu Robertu Mēlmani no Vācijas. Viņš pie bērniem ieradās ar dāvinājumu – FM sistēmām, kas jūtami uzlabos skolotāja darbu ar bērnudārza grupas bērniem.

Vērojot bērnu priekšnesumus, Roberts Mēlmanis izskaidroja dāvinājuma būtību: FM sistēmas ir mazi uztvērēji, kurus pievieno dzirdes aparātam. Ar šo klausīšanās palīgierīci bērni varēs daudz labāk, precīzāk sadzirdēt skolotāja teikto un tas vēl kvalitatīvāk veicinās bērnu valodas attīstību.

R. Mēlmaņa un viņa draugu dāvinājums ir liels ieguldījums mācību procesa mūsdienīgā norisē.


Pirmsskolas metodiskās komisijas vadītāja
Uldze Strazdiņa


 


Comenius skolu daudzpusējās partnerības projekts

“Daba runā – mācies ieklausīties ar sirdi!”

Pagājušajā mācību gadā cītīgi meklējām partnerskolas citās valstīs, lai varētu piedalīties ES finansēto projektu konkursā, kurā galvenā uzmanība ir vērsta pedagogu un skolēnu sadarbībai. Tas mums ļoti veiksmīgi izdevās. Uzvarējām diezgan lielā konkursā, NA (Nacionālajā aģentūrā) Rīgā tika iesniegti apmēram 280 pieteikumi, finansējumu saņēma 60 projekti no visas valsts.  Mēs esam to laimīgo skaitā.

Projekta darbs noritēs no 2013. gada – 2015. gadam. Šajā laikā ir paredzētas pēc projekta plāna aktivitātes gan skolā, gan partnerskolās. Mūsu partneri ir skolas no Turcijas (pilsēta Mersine ), no Spānijas (Madrides skola “Trīs olīvkoki”), no Polijas (pilsēta Slavno), no Slovēnijas (pilsēta Maribora). Visās šajās skolās mācās bērni ar dzirdes traucējumiem.

Projekta mērķi ir -

√) pilnveidot skolēnu un skolotāju svešvalodu un komunikācijas  prasmes,

√) dibināt kontaktus ar citu valstu skolēniem un skolotājiem,

√) mācīties ieraudzīt savas valsts un projektā iesaistīto valstu dabas skaistumu, tās saglabāšanas iespējas (gan kopīgos pārgājienos un ekskursijās, gan ierodoties vizītēs vienam pie otra, gan veidojot projekta darbus u.c.)

Mūsu skola ir šī projekta koordinatore. Tas nozīmē, ka mēs esam atbildīgi par projekta darba norisi. Ļoti ceram, ka projekta darbu atbalstīs gan mūsu skolas pedagogi, gan skolēni, gan vecāki.

Skolēnu darbu šogad vadīs 12. klases skolnieces Liene Jaunzeme, Amanda Hildebrante, Diāna Grenēvica. Aktīvākajiem skolēniem būs iespēja piedalīties braucienos pie mūsu partneriem.

Lai mums veicas šajā interesantajā darbā!

Projekta koordinatore Maiga Paegle

 

 


 

Skolotāji 2013./2014. gada Zinību dienā

1.–1. klase

Klases skolotājs – Sintija Lapsa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Sandra Grāvīte ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

1.-2. klase

Klases skolotājs – Zinaida Rumbeniece ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāji – Zinaida Rumbeniece, Larisa Zakrevska ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

2. klase

Klases skolotājs – Sniedze Gubina ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāja – Madara Vilne

3. klase

Klases skolotājs – Daina Vadone ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Evita Garsele ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), Daina Vadone

4. klase

Klases skolotājs – Gaida Stankeviča ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Egita Eglīte ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

5. klase

Klases skolotājs – Ilona Berkolde ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Sandra Skabe ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

6. klase

Klases skolotājs – Gunta Petraško ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Ilze Ābeltiņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

7. a klase

Klases skolotājs – Ruta Paegle ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāji – Ruta Ulme ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), Ruta Paegle

7.b klase

Klases skolotājs – Maiga Paegle ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Baiba Šēnberga ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

8. klase

Klases skolotājs – Gunda Prauliņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāji – Zaiga Gredzena ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), Viesturs Priedītis

9. a klase

Klases skolotājs – Dace Lediņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāji – Gunta Bulmeistare

9. b klase

Klases skolotājs – Ina Bankava ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Dace Sprince

11. klase

Klases skolotājs – Baiba Sedlova

Internāta skolotājs – Indra Juste ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

12. klase

Klases skolotājs – Antra Rozenberga ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotājs – Indra Juste ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

1./2. d apvienotā klase

Klases skolotājs – Lija Ābele ([email protected]–apollo.lv)

Pedagoga  palīgs – Ita Zalte

Internāta skolotājs – Linda Ivanovska

3./4. d apvienotā klase

Klases skolotājs – Marita Tama

Internāta skolotāji – Marita Tama, Viktorija Kelmere

1./5 e apvienotā klase

Klases skolotājs – Ineta Duģele ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Pedagoga  palīgs – Guna Slaidiņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāji – Ineta Duģele, Guna Slaidiņa, Ita Zalte, Astra Hildebrante

2./9. c apvienotā klase

Klases skolotājs – Zoja Banga ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Internāta skolotāji – Jana Frēliha ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

4./9. c apvienotā klase

Klases skolotājs – Lolita Āboliņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Pedagoga  palīgs – Astra Hildebrante

Internāta skolotāji – Viesturs Priedītis ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), Lolita Āboliņa

Pirmsskola

1. grupiņa

Pirmsskolas skolotāji – Ginta Giruca, Gunita Dargeļe

2. grupiņa

Pirmsskolas skolotāji – Asja Tauriņa, Ieva Lūsīte

Internāta skolotāji piektdienās, sestdienās un svētdienās

1. – 4. un c, d, e klašu internāta skolotāji

Rīta celšana, piektdienas, sestdienas, svētdienas – Asja Tauriņa, Uldze Strazdiņa, Tatjana Lūkina, Ruta Ulme, Ginta Giruca, Gunita Dargeļe

5. – 12. klašu internāta skolotāji

Rīta celšana, piektdienas, sestdienas, svētdienas –Anita Reinerte, Valda Rulle, Gunda Prauliņa, Gunta Petraško
Sporta aktivitātes vasarā

1. Sporta skolotāja Ligita Vasiļevska 20.07.2013. Rencēnos piedalījās Burtnieku novada sporta spēlēs duatlonā ( skriešana 1 km, riteņbraukšana 4 km, skriešana 1 km), izcīnot 1. vietu S-50 ar laiku 00:43:31. Apsveicam!


2. Ko dari Tu? Ja esi sportot gribošs, piedalies Pasaules čempionātā Ielu vingrošanā. Piesakies Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 25.07.2013., tad ieejas maksa Tev par brīvu, brīvpusdienas. Vairāk informācija šeit.

3. Turēsim īkšķus par mūsu skolas absolventiem Māru Kursīti un Mārci Skabu ( skat. www.lnsf.lv).