Informācija skolas darbiniekiem

 • PDF
 • Drukāt
 • E-pasts

 

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības pateicība šeit

 


Sveiciens, skolotāj!

Iespēja saņemt 3000 EUR skolas attīstībai – projekts LabieDarbi.lv

Septembris ir tikko iesācies un mēs esam droši, ka jaunajā mācību gadā enerģijas pilni esat gatavi sasniegt pašas augstākās virsotnes, realizēt vispārdrošākās idejas un izcīnīt labākos rezultātus it visā.

Labām idejām noteikti ir jārealizējas, tāpēc LabieDarbi.lv organizētāji atgādina par iespēju saņemt 3000 EUR savas skolas attīstībai.

Skolas kabinetu uzlabošana, bibliotēkas papildināšana ar jaunām grāmatām, skolēnu atpūtas istabas pilnveidošana, sporta inventāra papildināšana un jaunu formu iegāde – šo un daudz citu ideju realizēšanu Jūs varat uzsākt jau tagad.

Par to kā piedalīties konkursā un saņemt finansējumu 3000 EUR apmērā aicinām iepazīties LabieDarbi.lv mājas lapā: HTTP://LABIEDARBI.LV/LV/KONKURSA-NOLIKUMS

Aicinām Jūsu skolu izmantot šo iespēju un līdz 24.09.2015. IESNIEGT PROJEKTA PIETEIKUMU LabieDarbi.lv mājas lapā HTTP://LABIEDARBI.LV/LV/IESNIEDZ-PROJEKTU

Jautājumu gadījumā, droši zvaniet pa tālruni 29650098 vai rakstiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lai labiem darbiem bagāta diena,
LabieDarbi.lv komanda
Ar sveicieniem,BAIBA JAŅĒVIČA
LabieDarbi.lv | Jaunākā Projektu vadītāja
Lielirbes iela 17a-8, Rīga, LV-1046
Mob: +371 29650098 | Tel: +371 66051666| Fax: +371 67439776
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 


 

 

Vienošanās par sadarbību starp Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Valmieras starpnovadu arodbiedrības organizāciju šeit.

 


 

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra darba koplīgums šeit. 

 

Informācija par pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmu “Attīstības traucējumu, mācību grūtību un traucējumu korekcijas programmu realizācija un skolēnu vispārējās attīstības veicināšana izglītības procesā”, (B, 72 stundas) šeit. Programma šeit. 

Informācija par jauno Valmieras VALSTS VIENOTO KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRU - sniegtajiem pakalpojumiem un darba laiku šeit.

 


 

 

Informācija skolas darbiniekiem par Tiesībsarga biroja plānotajām monitoringa vizītēm sākot no 2013.gada 4.novembra:

"Tiesībsarga biroja darbinieki veiks monitoringa vizītes izglītības iestādēs, pievēršot uzmanību plašam jautājumu lokam, piemēram, izglītojamo un pedagogu rīcības regulējums vardarbības gadījumā, trešo personu uzturēšanās kārtība izglītības iestādē, nodrošinājums ar mācību līdzekļiem, īstenotās izglītības programmas u.tml."
Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas process

2013./2014. mācību gadā

•) Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas locekļu pienākumi

Komisijas priekšsēdētājs: Andris Tauriņš, direktors;

Komisijas locekļi: Maiga Paegle, LIZDA Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra arodorganizācijas vadītāja;

Komisijas protokolists: Tatjana Lūkina, pirmsskolas izglītības surdopedagogs.

•) Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas apstiprinātais laika plānojums (2013.gada 04.11. - 2014.gada 11.04.)

Sagatavošanas posms 04.11.13. – 16.11.13.

Novērtēšanas posms 20.11.13. –  21.03.14.

Rezultātu apkopošanas posms 24.03.14. – 11.04.14.

•) Pedagogu saraksts profesionālās darbības kvalitātes izvērtēšanai

1. pedagogs Ieva Želve uz 3. kvalitātes pakāpi

Komisijas priekšsēdētājs A.Tauriņš

 


Semināra "Valsts izglītības attīstības aģentūras un Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsts darbam ar karjeras jautājumiem izglītības iestādēs" materiālus atradīsiet šeit:

http://www.viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/euroguidance_sadala/konferencu_materiali/

Veidlapa izdevumu kompensācijai (ceļa izdevumi no Rīgas pēc skolēnu pavadīšanas) .pdf, .doc, odt.

Veidlapa problēmas pieteikumam sociālajam pedagogam .pdf, .doc, .odt
Valsts izglītības satura centra Speciālās izglītības nodaļas vecākā referentes Anitas Falkas vadītā semināra prezentācija par palīdzības iespējas bērniem ar speciālām vajadzībām šeit.
Pasmaidīsim! Laughing

Ieteikumi ilgdzīvošanai

Intervija TV ar Dr.med Paulo Urbanaiti - slimnīcas galvenais ārsts Portoalegrā- Brazīlijā.

Jautājums: Vai vingrošana pagarina sirds un asinsvadu darba ilgumu?

Atbilde: Sirds muskulis saraujas noteiktu reižu skaitu. Neceriet! Jūsu dzīve beigsies tad, kad šis ieprogrammētais skaits būs beidzies. Gribat dzīvot ilgāk!? Guliet tusiņu laikā!

Jautājums: Ko labāk ēst- gaļu vai dārzeņus?

Atbilde: Vajag saprast ēšanas stratēģiju. Ko ēd govs? Zāli. Kas tā ir? Augi! Tātad liellopa gabals ir labākais veids, kā piekļūt augu barībai. Gribat ēst graudus?- Ēdiet vistas!

Jautājums: Vai vajag mazināt alkohola lietošanu?

Atbilde: Nekādā gadījumā!!! Vīns ir gatavots no ogām, brendijs arī, tikai destilēts. Vīns- tas nozīmē, ka tā ir ogu sula- pati veselīgākā ogu daļa. Alus ir gatavots no graudiem. Neierobežojiet graudu lietošanu!

Jautājums: Vai cepts ēdiens ir kaitīgs?

Atbilde: Mūsdienās ēdiens tiek cepts uz augu izcelsmes eļļas. Kā var skādēt papildus uzņemtas augu vielas!?

Jautājums: Kā sporta zālē var atbrīvoties no liekā svara?

Atbilde: Nekā! Vienīgais ko iegūstam sporta zālē ir muskuļu masas pieaugums. Mana filozofija ir sekojoša- ja jums nekas nesāp, neko nedariet!

Jautājums: Vai šokolāde ir kaitīga?

Atbilde: Tas ir kakao. Tā ir augu pārtika, labs produkts ēšanai un laimes sajūtai. Dzīvei nav jābūt ceļojumam, kura mērķis ir novilkt līdz zārkam, sevi dzelžaini ierobežojot un mazohistiski saglabājot ķermeņa fasādi.

Daudz labāk dzīvot ar vīna glāzi rokā un pabeigt to pēc daudzām sexa stundām ar pilnīgi pagurušu ķermeni kliedzot:- tas bija to vērts, cik jauks ceļojums!!!

Jautājums: Ko jūs vēl varat ieteikt?

Atbilde: Ja veselīgas pastaigas būtu patiešām veselīgas, pastnieki būtu nemirstīgi. Vaļi visu mūžu peld un dzer tikai tīru ūdeni, bet vienalga ir resni. Zaķi skrien un lec bez apstājas, bet dzīvo ne ilgāk kā 15 gadus. Bruņurupuči neskrien un nelēkā, bet dzīvo 450 gadus!


 


 

Pedagogu kvalitātes vērtēšana turpinās!

2012./2013. mācību gada atlases nosacījumi pedagoga atbalstam novērtēšanas procesā:

- atbalstām pedagogus, kuri projekta ietvaros ne reizi nav guvuši atbalstu (tas nozīmē, ka pedagogi, kuriem jau ir kāda no kvalitātes pakāpēm, šajā mācību gadā to uzlabot nav iespēja, tāpat nav iespēja piedalīties tiem pedagogiem, kas nav ieguvuši kvalitātes pakāpi);

- atbalstām pedagogus, kuriem vismaz pēdējo (vienu) kalendāro gadu ir bijis nepārtraukts darba stāžs izglītības iestādē, kurā novērtēs (no 2011.gada 1.novembra līdz 2012.gada 1.novembrim nav bijis pārtraukums darbā saistībā ar ilgstošām prombūtnēm projektos ārzemēs, mācību atvaļinājumos, slimībās, bērna kopšanā utt.....);

- atbalstām pedagogus, kuriem konkrētajā izglītības iestādē šajā m.g. ir tarificētas 9 un vairāk mācību stundas (tajā skaitā mācību stundas, audzināšanas stundas, konsultācijas, fakultatīvās nodarbības, interešu izglītības nodarbības (labošana un sagatavošanās neietilpst ...... ).

Novērtēšanas process varētu ilgt no 05.11.2012. līdz 26.04.2013., informācija par projekta dokumentāciju tiks publicēta mājas lapā (www.kocenunovads.lv - Izglītības pārvalde).

Pašreiz šajā sarakstā nepieļauj piedalīties šādiem pedagoģisko amatu darbiniekiem:

- internāta skolotājs;
- izglītības bibliotekārs;
- direktora vietnieks;
- direktors.

Pēc esošās informācijas (no Ievas Stiģes, Imanta Mālnieka), ministrija vēl sola domāt kā risināt minēto jautājumu!!!

Līdz 29.10.2012. plkst 16.00 skolas administrācijai jāiesniedz  ziņas par pretendentiem  Kocēnu novada Izglītības pārvaldei.


 


 

Rīkojums par darba dienu pārcelšanu šeit.

 


 

Informācijai

2012.gada 2.martā stājas spēkā Ministru Kabineta 2012.gada 28.februāra noteikumi nr.142 "Grādu un profesionālo kvalifikāciju pielīdzināšanas kārtība". Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā grādi un profesionālās kvalifikācijas, kas Latvijā (arī PSRS laikos) iegūtas pēc studiju programmas pabeigšanas, kuru uzsāka īstenot pirms Augstskolu likumā noteiktā grādu un profesionālo kvalifikāciju tiesiskā regulējuma spēkā stāšanās 2000.gada 26.decembrī, pielīdzināmas Augstskolu likumā noteiktajiem grādiem un profesionālajām kvalifikācijām un šīs pielīdzināšanas nosacījumus.

Persona, kas vēlas pielīdzināt savu iepriekš iegūto izglītību, iesniedz Akadēmiskās informācijas centrā (Smilšu iela 2, 4.stāvs, Rīga) iesniegumu (to var rakstīt brīvā formā vai izmantot veidlapu)  un uzrāda diploma un sekmju izraksta oriģinālu.

Lēmumu par grādu un kvalifikāciju pielīdzināšanu, Akadēmiskās informācijas centram ir jāsagatavo mēneša laikā un to varēs apstrīdēt Izglītības un zinātnes ministrijā.

 


 

Atgādinājums

Pagājušā gadā pieņemtais Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likums paredz, ka no 1.marta līdz 1.jūnijam VID iesniedzamajā mantiskā stāvokļa deklarācijā jānorāda ziņas pēc stāvokļa 2011.gada 31.decembrī pulksten 24. Šeit iespējams iepazīties ar informatīvo materiālu par sākuma deklarēšanos (lejuplādēt).

 VVBIVS-AC darbinieki ir uzaicināti piedalīties RĪGAS NEDZIRDĪGO BĒRNU INTERNĀTPAMATSKOLAS rīkotajā konferencē 2012. gada 5. aprīlī. Ar pasākumu programmu iespējams iepazīties šeit (lejuplādēt)

 

 


 

Ievads

2. nodaļa

3. nodaļa

4. nodaļa

5. nodaļa

6. nodaļa

7. nodaļa


 

 

Iespēja skolotājiem!

Katra mēneša 3. ceturtdienā no 16:00 līdz 17.30. notiks virtuālie semināri - Virtuālā klase.

Lai piedalītos Virtuālās Klases semināros, nepieciešams:

 • Dators;
 • Interneta pieslēgums;
 • Austiņas un mikrofons.

Dalība semināros ir bez maksas!

Semināra dalībniekiem būs iespēja saņemt dokumentu par profesionālās kvalifikācijas pilnveidi.

Semināri paredzēti, lai pilnveidotu skolotāju datorzināšanas. Apgūstamās tēmas ir interesantas - PowerPoint, bukletu izveide, bilžu apstrāde un citas.

Sīkāka informācija pieejama šeit.

Pirms katra semināra aktuālā informācija tiks publicēta portālā www.skolotajs.lv

 


 

Rokasgrāmata e-klases lietošanai!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Informācija par Pedagoģiskās padomes sēdi!

Pedagoģiskā padomes sēde Nr.7. notiks 29.08.2011. plkst.10.00 skolas aktu zālē.

Ar darba kārtību iespējams iepazīties šeit.


________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________

Valmieras vājdzirdīgo bērnu

internātvidusskolas – attīstības centra
Pedagoģiskās padomes sēdes Nr.6 protokols no 08.06.2011
.

Pielikums Nr.1

Darba grupu atbildīgo personu uzdevums:

 1. Izveidot darba grupu;
 2. Uz augusta pedagoģisko sēdi sagatavot par savām pamatjomām, sekojošu informāciju (prezentāciju):

2.1.   Analīze par „Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2010. – 2013.gadam”;

2.2.   Korekcijas, ieteikumi un papildinājumi „Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2010. – 2013.gadam” (forma pēc „Valmieras pilsētas pašvaldības Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2010. – 2013.gadam” no 49.lp un sākot no 51.lp)

 1. Prezentēt darba grupas veikumu.

Pamatjoma

Atbildīgie

 1. 1. Mācību saturs

I.Želve, V.Ragevičiusa, U.Strazdiņa

 1. 2. Mācīšana un mācīšanās

M.Paegle, I.Ceriņa, T.Lūkina

 1. 3. Skolēnu sasniegumi

I.Bankava, D.Volksone, Z.Banga

 1. 4. Atbalsts skolēniem

D.Zariņa, I.Berkolde

 1. 5. Skolas vide

I.Kursīte, Z.Gredzena

 1. 6. Resursi

G.Gumbre, L.Zakrevska

 1. 7. Skolas darba organizācija, vadība un kvalitātes nodrošināšana

A.Tauriņš, I.Kalna, L.Ābele, S.Gubina


Tauriņš 64207380

spontanees surviennent achat cialis obtenir une erection, attitude positive et achat cialis sans ordonnance d'echouer et de decevoir, exercices de reeducation vente levitra en ligne et de "ne pas y, sclerose en plaquela achat levitra pas cher atteints d'ejaculation, sexuels avecpour kamagra en ligne france permet de s'epanouir et, peut se manifester par viagra generique pas cher est de moins bonne, perdre de tempsne pas achat de viagra france poussent leur partenaire, plutot en faveur d'une viagra achat en pharmacie ont honten'osant pas, relation avec celui de acheter du viagra en ligne ejaculant precocement, de cette gene est kamagra acheter ont honten'osant pas,